تبلیغات
وبلاگ بچه های om23
قالب وبلاگ

وبلاگ بچه های om23
بچه (های؟!) اپتومتری ورودی 89 دانشگاه ایران،فارغ التحصیلان n + 93 دانشگاه تهران... 
ما باشیم چیکار میکنیم...

رییس ارشد و مدیران شركت "نیروی برق توكیو " به طور حضوری از روستاییان آسیب دیده از تشعشعات رادیو اكتیو نیروگاه اتمی فوكوشیما عذرخواهی كردند .

به گزارش عصر ایران "ماساتاكا شیمیزو " ( نفر وسط) رییس شركت نیروی برق توكیو و مدیران ارشد این شركت كه مالك و مدیر نیروگاه برق " دای ایچی " فوكوشیما هستند در برابر مردم آسیب دیده روستای " نامی " كه از خانه و كاشانه شان آواره شده و برای اسكان موقت به اردوگاهی در " نیهونماتسو " منتقل شده اند حاضر شدند و در برابرشان به خاک افتاده و بابت قصورهایی كه در اداره نیروگاه داشتند‌، عذرخواهی کردند.

این در حالی است كه مشكلات به وجود آمده در نیروگاه بر اثر زلزله ای 9 ریشتری و سونامی سهمگین پس از آن كه در تاریخ بی نظیر بود رخ داد .

روستای این آوارگان در مجاورت نیروگاه تولید برق هسته ای " دای ایچی " فوكوشیما است كه مالكیت آن متعلق به شركت نیروی برق توكیو است . روستای "نامی" هم اكنون به دلیل خطر تشعشعات رادیواكتیو تخلیه شده و ساكنان آن برای اسكان به اردوگاهی در نیهونماتسو منتقل شده اند . پس از زلزله و سونامی 11 مارس ژاپن دهها هزار نفر از ساكنان مناطق نزدیك به نیروگاه فوكوشیما خانه و كاشانه خود را رها كرده و برای اسكان موقت به دیگر مناطق ژاپن منتقل شده اند .

فرهنگ عذرخواهی -در صورت عدم موفقیت- سنتی دیرین در میان مدیران ژاپنی است.


[ چهارشنبه 25 خرداد 1390 ] [ ساعت 11 و 49 دقیقه و 30 ثانیه ] [ Felice Rivarez ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


Optometry is a health care profession concerned with eyes and related structures, as well as vision, visual systems, and .etc

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب